Kurumsal

Biz Kimiz?

Başak bilgisayar mart 1993'de kurulmuştur.

 1993 yılından beri ofis otomasyonu ve bilişim endüstrisinin kuruluşlarından biri olan firmamızın uzun yıllar Mecidiyeköy’de  hizmet vermiştir.  2014 yılında ise Sultangazi İlçesinde  lojistik kolaylığı olan kendi mülkiyetine sahip Binada toplam 1.000 metrekare alanla hizmet vermektedir.

Misyonumuz Adetli miktarda Makine Satışı ve Kiralık fotokopi yazıcı ile karlılığımızı Sağlamak , Müşterilerimize İse  Ucuz Maliyetler Yansıtmaktır.

2006 yılı /2007 yılı/ 2008 yıllarında En çok satan fotokopi makinasın’da Bilgitaş Kyocera fotokopi bayilerinde Türkiye Birincisidir. Daha sonraki yıllarda Mitaco fotokopi Ana dağıtıcı dispiratör olduğumuzdan Yıllık satış adetlerimiz kat ve kat artmıştır. 


Firmamızda 30'un üzerinde profesyonel kadro ile çalışmaktayız. 10 adet araçlı teknisyen 3 yaya teknisyen ayrıca, 2 adet şirketten uzaktan destek veren teknisyen kadrosuna sahipiz. İlk önceligimiz eğitimli teknisyenlerle arızaya anında müdahele etmektir. Fotokopi makinelerinin multisistem tüm özelliklerini a dan z ye firmanıza kuruyoruz ve eğitim veriyoruz. Tüm Garanti işlemlerini hızlı ve kendi teknisyelerimiz ile ilk elden  hizmet sunuyoruz.


Firmamız ofis otomasyonu endüstrisinin lider kuruluşlarındandır. MİTACO fotokopi Makinelerinin Türkiye Genel dağıtıcı dispiratörüdür , mitaco  siyah beyaz ve renkli lazer yazıcıları ile, tüm ofis ihtiyaçlarınızı, dokümantasyon işlemlerinizi daha ekonomik, daha verimli ve yüksek kalitede devam ettirmenizi sağlayacak profesyonel bir çözüm önerisi sunmaktadır. Türkiye’nin Tüm bölgelerinde yetkili bayilerimiz mevcuttur.

Yıllar önce  ilk kez Basit kiralama sistemini Uyguladıgımızda sektörümüzden bir çok firma bu “delilik” diye nitelendirmişti. Şu an o firmalar ve yüzlercesi bizim açtığımız yolu takip etmek zorunda kalmıştır. Türkiye’de, ofis dokümantasyonu alanında, sunulan hizmet ve ürün çeşitliliği açısından geldiğimiz kilit noktada birçok çözüm odaklı projenin altına imzamızı atmaktan gurur duyuyoruz. Sayfabaşı kopyabaşı kiralama sisteminde öncü kuruluştur.

Başak Bilgisayar iTS Türkiye Papercut İthalatcı Yetkili Bayisi'dir. Kartlı sistem ile güvenlikli kopyalama Çıktı alma üstün raporlama ve iso standartlarına uygun yazılım sistemini kendi personelimiz ile kurulum yapmaktayız.


Ürün gemimizdeki sistemler ile ilgili çözüm önerilerimizde, her ürün için vermiş olduğumuz Kiralama , yıllık  bakım anlaşması olduğu gibi, kopya başı maliyet üzerinden yapılmış olan sözleşme gereğince teknik servis hizmetlerimiz, firmamız ilkesi olan “Müşteri Memnuniyeti” ne dayanmaktadır.


Sayıları Binleri aşan değerli müşterilerimizden oluşan saygın referans listemize kıymetli firmanızı da kazanabilme daha ayrıntılı olarak belirtilen avantajları sizler adına geliştirmek amacımızdır.
Elde edeceğiniz başarılarda yanınızda yer almaktan kıvanç duyarız.

 

 

malzeme talep formu ile ilgili görsel sonucuhemen fiyat isteyin !

Firmamız Online internet üzerinden satış yapan sitenin sahibidir. hepsivar.com / bedavafotokopi.com / fotokopimakinesi.com

Gurup firmalarımız..

Başak Bilgisayar Büro Mak.San.Tic.Ltd.Şti.

Fotokopi Makinesi Kiralama Hizmetleri Ltd. Şti.

Fotokopi şatış Kiralama Abbas Erdal

e-fatura ile ilgili görsel sonucu  firmalarımız e-fatura mükellefidir.e-arşiv fatura ile ilgili görsel sonucufirmalarımız aynı zamanda e-arşiv fatura mükellefidir.